Wizyta studyjna Fundacji Batorego w Rzeszowie

Wizyta studyjna Fundacji Batorego w Rzeszowie

Podczas wizyty studyjnej Fundacja Batorego ↗ i uczestników akcji Masz Głos ↗ mieliśmy przyjemność zaprezentowana dobrych praktyk, sposobów partycypacji społecznej i funkcjonowania społeczeństwa obywatelskiego w Rzeszowie na przykładzie naszego Stowarzyszenia.

Celem spotkania było poznanie inicjatyw związanych z wypracowaniem i testowaniem innowacyjnych rozwiązań oraz form współpracy władz samorządowych z mieszkańcami.
W trakcie wizyty przedstawiliśmy nasze dotychczasowe działania na rzecz mieszkańców Rzeszowa, wymieniliśmy się doświadczeniami ze Stowarzyszeniami działającymi w innych miastach oraz odbyli spacer, podczas którego przybliżyliśmy blaski i cienie naszego miasta.

Dziękując za zaproszenie i współdziałanie, pozdrawiamy serdecznie Rzeszowski Ruch Miejski ↗, Fundacja Będzie dziko/Strażnicy Drzew ↗, Stacja Rzeszów DZIKI ↗, Instytut Społeczny ↗, Rzeszowska Rada Działalności Pożytku Publicznego ↗, SARP Rzeszów ↗.

Pozdrawiamy również wszystkich oraz drużynę uczestników akcji Masz Głos: Młodzieżowa Rada Gminy Jabłonna ↗, Fundacja Aitwar ↗, Stowarzyszenie Kreatywny Senior w Rzeszowie ↗, Fundacja Zdrowy Świat ↗, Fundacja Tilia ↗, Fundacja Transgresja ↗, Fundacja GraTy ↗, Pomocna Dłoń w Śremie ↗, Pracownia Samorządowa – społeczność ↗ oraz Fundacja SocLab – Laboratorium Badań i Działań Społecznych ↗.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Artur Polakiewicz
Obserwuj
Ostatnie artykuły autora: Artur Polakiewicz (zobacz wszystkie)

Podziel się z innymi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *