Mapa punktów problemowych

Oddajemy do Waszych rąk interaktywną mapę punktów problemowych w Rzeszowie. Chcemy, abyście uczestniczyli przy jej tworzeniu i aktywnie włączali się w rozwiązywanie problemów w naszym mieście.

Pomóż nam zrobić Rzeszów od nowa!

  Rodzaj/e zgłaszanego problemu:

  Nie obawiaj się o swoje dane osobowe (imię i nazwisko, nr telefonu, e-mail) - nie zostaną one opublikowane ani przekazane dalej bez wyraźnej zgody zgłaszającej/zgłaszającego.  Wciskając "Wyślij" oświadczam, że jestem właścicielem praw autorskich do załączonych fotografii i zgadzam się na ich wykorzystanie przez Porozumienie Razem dla Rzeszowa, tj. wyświetlanie i publiczne odtwarzanie w sieciach bezpośredniego dostępu, takich jak Internet oraz w środkach masowego przekazu, do celów realizacji mojego zgłoszenia.

  Podziel się z innymi:

  Komentarze do “Mapa punktów problemowych

   1. Dzień dobry, dziękujemy za kolejne zgłoszenie w tej sprawie, prosimy o wysłanie na nasz adres mailowy dokładnych współrzędnych braku przejść dla pieszych. Można je zaznaczyć na mapie w google maps, albo wysłać nam obrazek. Ulica Potockiego już znajduje się na naszej mapie.

   1. Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie w tej sprawie, prosimy o wysłanie na nasz adres mailowy dokładniejszych współrzędnych problemu. Można je zaznaczyć na mapie w google maps, albo wysłać nam obrazek z zaznaczonym miejscem. Niedługo na naszej stronie pojawi się też formularz zgłaszania. Pozdrawiamy zespół Razem dla Rzeszowa.

   1. Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie w sprawie ul. Spichlerzowej, prosimy o wysłanie na nasz adres mailowy dokładniejszych współrzędnych problemu. Można je zaznaczyć na mapie w google maps, albo wysłać nam obrazek z zaznaczonym miejscem. Niedługo na naszej stronie pojawi się też formularz zgłaszania. Pozdrawiamy zespół Razem dla Rzeszowa.

  1. Ulica Jaspisowa wymaga poszerzenia. Przy wyjeździe jest przystanek autobusowy i jest niebezpiecznie z powodu braku chodnika i przejścia dla pieszych. Dodatkowo jest tam brak oświetlenia.

   1. Dzień dobry dziękujemy za komentarz odnośnie ul. Jaspisowej prosimy o wysłanie na nasz adres mailowy dokładniejszych współrzędnych problemu. Można je zaznaczyć pinem na mapie w google maps, albo wysłać nam obrazek np zrzut ekranu z zaznaczonym miejscem. Niedługo na naszej stronie pojawi się też formularz zgłaszania. Pozdrawiamy zespół Razem dla Rzeszowa.

  2. 1.Wyłożona kostką droga dla pieszych i rowerów przy ul.Sikorskiego po stronie katedry w pobliżu placu zabaw zapada się od strony krzaków,szpara między kostkami miejscami jest szeroka na grubość opony rowerowej.
   2. Światło zielone na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu Sikorskiego i Łukasiewicza nie zapala się automatycznie razem z zielonym światłem dla ruchu samochodowego na Sikorskiego w tym kierunku, trzeba je wzbudzać dużo wcześniej.
   3. Gałęzie wierzby płaczącej nad chodnikiem przy ul. Robotniczej w okolicy przystanku MPK R/G 01 opadają tak nisko że trzeba pochylać głowę aby przejść.

  3. Ul. Potockiego doczekała sie chodnika, niestety tylko od skrętu z ul. Stączka w stronę żabki -i to nie do końca. Z kolei skręt w ul Potockiego w strone stadionu zostal zupełnie pominięty. Kiedy odbywają sie mecze na stadione, auta poparkowane sąwzdłuż całej długości ulicy (ze względu na głębokie rowy). Ciężko jest wyminąć się samochodami, co dopiero bezpiecznie przejść (chyba ze rowem 🙃). Jest to bardzo problematyczne, zwłaszcza, że wielu uczniów wraca ze szkoły rowniez tą drogą.

  4. Bardzo wąski chodnik przy krętej i pozbawionej zatoczek autobusowych ulicy Staroniwskiej. Przy tak dużym natężeniu ruchu jest tu wyjątkowo niebezpiecznie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *