Kolejne spotkanie Rady Programowej

Kolejne spotkanie Rady Programowej

Dzisiaj na Uniwersytecie Rzeszowskim odbyło się kolejne spotkanie Rady Programowej Razem dla Rzeszowa, której przewodniczy prof. Jacek Strojny ↗. Tym razem w formie hybrydowej m.in. z udziałem przedstawicieli Kongres Ruchów Miejskich ↗ i Energia Miast ↗.

W Radzie uczestniczą eksperci, przedstawiciele środowiska naukowego (nie tylko z Rzeszowa ale także innych uznanych ośrodków akademickich w kraju), środowisk branżowych oraz aktywiści posiadający specjalistyczną wiedzę na temat różnorodnych aspektów rozwoju miast. Gościem Rady Programowej był Janusz Sepioł – Architekt miasta Rzeszowa.

Bardzo serdecznie dziękujemy za 2 godziny merytorycznej dyskusji, z której ustalenia przyczynią się do doskonalenia programu działania stowarzyszenia, w tym aktualizacji naszej Strategii Zrównoważonego Rozwoju Rzeszowa.

Podczas spotkania Zarząd Stowarzyszenia Razem dla Rzeszowa w składzie: Prezes Elżbieta Niedzielska ↗, Wiceprezes Agnieszka Wesołowska-Majcher i Wiceprezes Michał Wróbel w imieniu wszystkich członków stowarzyszenia udzielił nominacji prof. Jackowi Strojnemu jako kandydata na Urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa w nadchodzących wyborach samorządowych. Serdecznie gratulujemy! Życzymy sukcesu!

Podziel się z innymi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *