Jacek Strojny – nasz kandydat na prezydenta Rzeszowa [FILM]

Jacek Strojny – nasz kandydat na prezydenta Rzeszowa [FILM]

1. Jest profesorem Politechniki Rzeszowskiej, kierownikiem Zakładu Zarzadzania Projektami na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, współtwórcą specjalności, kierunków kształcenia, w tym na poziomie podyplomowym.

2. Naukowo od ponad 20 lat zajmuje się zarządzaniem w samorządzie lokalnym, administracji centralnej oraz rozwojem terytorialnym, dlatego doskonale wie, czego wymaga i potrzebuje urząd Prezydenta Miasta.

3. Jego habilitacja dotyczyła zarządzania w samorządzie lokalnym – przebadał blisko 500 gmin i powiatów w Polsce, przejeżdżając Polskę samorządową od Szczecina po Krosno oraz od Wrocławia po Ostrołękę.

4. Od 2002 r., pracował w Instytucie Gospodarki WSIiZ, prowadzi działalność gospodarczą oraz jako ekspert, realizował dla biznesu, samorządów, administracji centralnej oraz organizacji projektowej ok. 120 projektów.

5. Współpracował m.in. z Rządowym Biurem Monitorowania Projektów w zakresie wdrożenia w administracji centralnej zarządzania projektami i programami, a także ze Związkiem Miast Polskich w zakresie wdrożenia Systemu Monitorowania Usług Publicznych.

6. Kilkanaście lat pracował w radach nadzorczych spółek komunalnych, najdłużej – 10 lat w Ciepłowni Łańcut.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej Rzeszów, idzie nowe! – Jacek Strojny ↗

POZNAJ 8 ZOBOWIĄZAŃ JACKA STOJNEGO ↗

Podziel się z innymi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *