Kolejny sukces w walce z patodeweloperką

Kolejny sukces w walce z patodeweloperką

Działacze społeczni ze Stowarzyszeń skupionych wokół Razem dla Rzeszowa odnieśli kolejny sukces w walce z patodeweloperką i nieprawidłowymi decyzjami administracyjnym wydawanymi przez Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Po zeszłorocznym sukcesie Stowarzyszenia Zielone Osiedle Grabskiego ↗, w którym Najwyższy Sąd Administracyjny uchylił warunki zabudowy na inwestycję WoodenHause teraz udało się uchylić decyzję pozwolenia na budowę na inwestycję przy ul. Kępa w Rzeszowie.

Gratulacje dla Pani wiceprezes Razem dla Rzeszowa Agnieszka Wesołowska-Majcher ↗ i Wspólnoty Mieszkaniowej Kwiatkowskiego 2A i 2B.

To kolejna wygrana po uchyleniu dwunastu decyzji na budowę wieżowców przy ul. Spacerówka dawniej NIE dla 18-sto piętrowych wieżowców na Zalesiu ↗, które chronią tereny zielone i Dolinę Wisłoka przed chaotyczną zabudową i złym planowaniem przestrzennym.

Podczas ostatnich wyborów, obiecywano nam zmianę przy podejmowaniu decyzji i lepsze zarządzanie miastem. Jednak działacze społeczni z Razem dla Rzeszowa oraz innych organizacji pozostają w sporze z władzami miasta Rzeszowa i ich wadliwymi decyzjami. Ostatnio głośno o lex deweloper i zgód Rady Miasta Rzeszowa na patodeweloperkę. Postanowiliśmy powiedzieć STOP złym praktykom miasta – podjęliśmy decyzje o starcie w wyborach samorządowych!

Tutaj przeczytasz jaki jest obecny stan prawny inwestycji WoodenHause przy ul. Grabskiego

Podziel się z innymi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *