Mamy skompletowaną i gotową listę kandydatów do Rady Miasta Rzeszowa

Mamy skompletowaną i gotową listę kandydatów do Rady Miasta Rzeszowa

Zebranie się razem było początkiem. Trzymanie się razem było postępem. Wspólna praca zagwarantowała sukces!

Jako pierwsi mamy skompletowaną i gotową listę kandydatów do Rady Miasta Rzeszowa. To my, KW Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa. Znacie nas od lat. Jesteśmy Waszymi sąsiadami, przyjaciółmi, znajomymi. Jesteśmy zawsze obok, pracujemy dla i wśród Was. Działalność społeczna ponad podziałami to nasz styl życia i świadomy wybór. Angażujemy się na rzecz miasta i dla wszystkich mieszkańców w różnego rodzaju ruchach miejskich, stowarzyszeniach, fundacjach, radach osiedla, wspólnotach mieszkaniowych, organizacjach, w tym pożytku publicznego. Nasi działacze to ludzie różnych profesji, fachowcy i eksperci w swoich obszarach, którzy dzielą się czasem, wiedzą i doświadczeniem dla dobra wspólnego mieszkańców i pracują dla Rzeszowa i jego przyszłych pokoleń. Wkrótce zaprezentujemy wszystkie osoby wraz z programem i propozycjami działań.

W pojedynkę możemy zrobić niewiele; razem możemy zrobić tak wiele. Codzienną aktywnością pokazujemy, że wspólnie zwykli ludzie mogą osiągnąć niezwykłe rezultaty – wobec tego zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy.

Poznaj nas i nasze wartości, prosimy o Wasze głosy. Razem zadbajmy o Rzeszów i jego mieszkańców, dla nas i przyszłych pokoleń!

Podziel się z innymi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *