SIMCITY RZESZÓW – ZAPRASZAMY DO GRY

SIMCITY RZESZÓW – ZAPRASZAMY DO GRY

Gracz wciela się w Prezydenta Miasta Rzeszowa, którego celem jest rozbudowa miasta. Na początku dostajemy 190000 Simrzeszowian i 2 mld Simzłotych, które możemy wydać na budowę usług centrotwórczych, komunikacje miejską, rozbudowę dróg, specjalnych budynków czy komercyjnych budowli w ramach PPP (partnerstwo publiczno-prywatne).
Gracz poprzez zaspokajanie podstawowych potrzeb (dostęp do prądu, kanalizacji, miejsca pracy, miejsc zielonych) oraz eliminacje przestępczości czy niwelowanie korków ulicznych ma wpływ na zadowolenie mieszkańców co z kolei przekłada się na możliwość ściągania podatków.
Za ulepszenie Rzeszowa dostajemy pieniądze, doświadczenie i wzrasta nam populacja naszego miasta. Zaspokajając potrzeby mieszkańców wzrasta nam zadowolenie co przekłada się na więcej pieniędzy.

Grę proponujemy zacząć od zabezpieczenia miejsc zielonych przed niekontrolowaną zabudową, zapewnienie sprawnej komunikacji i likwidacji korków. Istotne jest też zagwarantowanie sprawnej służby zdrowia, bezpieczeństwa i czystego powietrza.

A co Państwo ulepszylibyście w Simrzeszowie? Zapraszamy i zachęcamy do przesyłania swoich pomysłów na razemdlarzeszowa@gmail.com.

Podziel się z innymi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *