Konsultacje społeczne Rzeszowskiej Strategii Obywatelskiej

Konsultacje społeczne Rzeszowskiej Strategii Obywatelskiej

Szanowni Państwo, obywatelki i obywatele Rzeszowa!

Rozpoczynamy szerokie konsultacje społeczne Rzeszowskiej Strategii Obywatelskiej Zrównoważonego Rozwoju. Konsultacje składają się z kilku etapów i są połączone z prezentacją poszczególnych obszarów strategii. Ze względów na sytuację pandemii, będą się one odbywały przy pomocy ankiet internetowych (CAWI) oraz formularzy konsultacyjnych, które będzie można przesłać na adres razemdlarzeszowa@gmail.com.

Zapraszamy do aktywnego włączenia się w poszczególne etapy konsultacji społecznych i wspólnego wypracowania wizji naszego miasta. Za ten proces i odpracowanie dokumentu odpowiada Zespół ds. strategii pod kierownictwem dr hab. Jacka Strojnego. Nasza inicjatywa objęta jest patronatem United Nations Association ↗ – Poland.

ETAP I
Dzisiaj zwracamy się do Państwa z prośbą o wskazanie istotności poszczególnych obszarów strategii. Poszczególne obszary opisane są w tabelce poniżej. Chcemy w ten sposób ustalić, który obszar jest najmniej istotny, a który najbardziej istotny z puntu widzenia mieszkańców Rzeszowa. Wyniki tego etapu pozwolą dokonać hierarchii obszarów priorytetowych (najważniejszych) i będą miały wpływ na kolejne etapy konsultacji społecznych.

KONSULTACJE SPOŁECZNE – ETAP I ↗ – link do konsultacji

Dziękujemy za aktywne uczestnictwo

Podziel się z innymi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *