Mapa punktów zapalnych

Mapa punktów zapalnych

Szanowni Mieszkańcy Rzeszowa, Drodzy Przyjaciele! Oddajemy do Waszych rąk interaktywną mapę punktów zapalnych w Rzeszowie.

Chcemy, abyście uczestniczyli przy jej tworzeniu i aktywnie włączali się w rozwiązywanie problemów w naszym mieście. Aby polepszyć sytuację, w której wszystkim nam przyszło żyć i funkcjonować, najpierw trzeba ją dobrze zdiagnozować. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą, o zgłaszanie problemów na adres razemdlarzeszowa+mapa@gmail.com ↗, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się na mapie. To Wy najlepiej wiecie jakie są największe bolączki w miejscu, w którym mieszkamy i żyjemy.

Punkty, które można umieszczać na mapie obejmują cały wachlarz szeroko rozumianych problemów: komunikację, ekologię, bezpieczeństwo, bariery dla osób z niepełnosprawnością, korki, planowanie przestrzenne, dostępność do usług, itd. Wy zgłaszacie, a naszym zadaniem będzie zweryfikowanie przesłanych sygnałów, zakwalifikowanie i umieszczenie na mapie.

Wierzymy, że stworzona przez nas wszystkich (mieszkańców) mapa, posłuży do zwizualizowania problemów w naszym mieście i przyczyni się do skutecznego zarządzania naszym miastem. Powinna mieć wpływ na proces rozwiązywania konkretnych problemów (indywidualnych, grupowych społecznych).

Masz problem, zgłoś go!

Zróbmy od nowa Nasze miasto!

Artur Polakiewicz
Obserwuj
Ostatnie artykuły autora: Artur Polakiewicz (zobacz wszystkie)

Podziel się z innymi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *